O nás

Sme Visual Gang. Tvoríme reklamné fotografie, video alebo content na sociálne siete. Firemné video, ktoré zachytí atmosféru eventu či animovaná prezentácia. V spojení s akčnou kreatívnou agentúrou a profesionálmi z fachu búrame zaužívané hranice ťažkopádnej produkcie.

Profesionálna

technika

Modernú techniku si nepožičiavame, máme ju. Pravidelná investícia do nových objektívov, tiel i videokamier v symbióze s nazbieranými skúsenosťami prinášajú našim zákazníkom top výsledky. Ambasadorstvo značky CANON zabezpečuje testovanie noviniek a vyberá to najvhodnejšie. Pre seba, pre teba.

Komplet služby

in house

Áno, dokonale ovládame tvorbu videa aj fotografie. Svetlo nastavíme, priestor ozvučíme, mikrofóny pripravíme. Očakávaj dokonalú postprodukciu vrátane úpravy a retuše fotografie. Športovej i portrétnej. Taktiež strih, hudbu a animáciu.

Top

výsledky

Viac ako 10 rokov tvoríme firemné videá a fotografie. Smerujeme od lokálnych k svetovým ambasádorom značiek, cez slovenské spoločnosti k zahraničným. Fotili sme ľudí, ktorých followuješ. Natáčali sme content pre malé začínajúce brandy, tiež pripravili reklamné video spoločnosti Adidas. Klientovi našim výstupom zabezpečíme prezentáciu produktu alebo navýšime dopyt o 350%. Môže byť?

Zaujali sme?

Kontaktovať